Przejdź do treści

Polityka Prywatności i RODO

Uprzejmie informujemy, że Twoje dane osobowe (adres poczty elektronicznej) są przetwarzane przez Skryba w celach związanych z przygotowaniem oferty na reklamę w serwisie PięknyTrawnik.

Twoje dane będą przetwarzane do momentu wycofania zgody.

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Skryba, z siedzibą w Poznaniu (60-461) przy ul. Krajeneckiej 20.

Przysługuje Tobie prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, zmiany, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w każdym czasie.

Przysługuje Tobie prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Przysługuje Tobie prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych na potrzeby marketingu.
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27.04.2016 dotyczącym ochrony danych osobowych /RODO/ na przetwarzanie Twoich danych osobowych niezbędne jest uzyskanie Twojej zgody.